Düzce Melen Köprüsünü Tamamladık


Düzce Melen Irmağı Üzerine Yapılan Asma Yaya Köprüsünün Ana ve Taşıyıcı Halatlarının Montajını Tamamladık.

DÜZCE BELEDİYESİ TARAFINDAN PROJELENDİRİLEN VE YAPIMINA BAŞLANAN MELENSU PARK PROJESİNİN EN ÖNEMLİ AYAĞI OLAN ASMA KÖPRÜNÜN ANA VE TAŞIYICI HALATLARI GÖVER ÇELİK TARAFINDAN ÜRETİLİP MONTAJI YAPILMIŞTIR.
8 kilometre boyunca şehrin batı sınırlarını oluşturan Melen Çayı’nın çevresinde rekreasyon alanı olarak kullanılabilecek büyük boşluklar, Düzce Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje ile değerlendiriliyor.
Melensu Park Projesi ile bu alanlar, Düzce’de yaşayan insanlar için yeni bir sosyal yaşam ve aktivite alanına dönüştürülüyor. Hayata geçirilecek vizyon proje, bölgede de tek olma özelliği taşıyor.
KÖPRÜ TAŞIYICI HALATLARINI MONTE ETTİK
Göver Çelik Halat ve iş ortağı Çinli Firma mühendisleri, Düzce Belediyesinin yaptırdığı Asma köprü inşaatında gece gündüz çalışarak Halatların kurulumunu  tamamlamıştır. Gerek halatların tedariki, gerekse de montaj sürecinde kalite ve güvenlik önceliğimiz olmuştur.

Bu proje ile birlikte tecrübemiz ve yetişmiş kadromuzla Türkiye'de yapılacak olan tüm köprülere talip olduğumuzu göstermiş olduk.
Paylaş